Międzynarodowa Szkoła Letnia – Warsztat Młodego Badacza (lipiec 2024)

Szkoła Doktorska Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zaprasza młodych badaczy, przede wszystkim doktorantów, do udziału w drugiej edycji Szkoły Letniej, poświęconej pogłębianiu kompetencji badawczych. W tej edycji tematem przewodnim jest warsztat badacza. Udział w szkole jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wykłady będą głoszone w języku angielskim (część ćwiczeń w języku polskim).

Harmonogram

Zajęcia odbędą się w dn. 4-6 lipca 2024 w siedzibie Uniwersytetu (Kraków, ul. Podchorążych 2) w Audytorium Głównymi wg następującego harmonogramu:

  • 2024-07-04, godz. 14.00-19.00 – prof. Piotr Siuda – AI in Research Workshop
  • 2024-07-05, godz. 16.00-19.15 – prof. Veslava Osińska & prof. Małgorzata Kowalska –Chrzanowska – Information Visualization
  • 2024-07-06, godz. 12.00-16.00 – prof. Emanuel Kulczycki – Scholarly Communication: How to Build Publication Strategy and Promote Your Research

Prelegenci i programy

prof. Piotr Siuda
prof. Piotr Siuda
prof. Małgorzata Kowalska –Chrzanowska
prof. Małgorzata Kowalska –Chrzanowska
prof. Veslava Osińska
prof. Veslava Osińska

Zapisy

W celu zapisania się na wykład prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Szkoła letnia 2024
Name
Name
First
Last
I'm...

Note: On the second day of the Summer School (July 5, 2024), after the lecture on Data Visualization, i.e. from 17.45-19.15, there will be an additional workshop on visualization. They will be conducted in two parallel groups: in Polish and English. Limits: 30 + 30 people. The order of enrollment is decisive.

Your choice

Zapisy trwają do wyczerpania miejsc.

Scroll to Top
Skip to content