Sadaf Tahir

Sadaf Tahir, urodzona w Islamabadzie, Rawalpindi, od 2022 roku rozpoczęła swoją podróż do szkoły doktorskiej na Wydziale Nauk Politycznych i Administracji Publicznej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Przed rozpoczęciem doktoratu pracowała jako Assistant Director (Coordination) w Higher Education Commission (Pakistan). Pracowała również w wielu krajowych i międzynarodowych organizacjach rozwojowych w różnym charakterze.
Sadaf ukończyła wydział administracji publicznej na Fatima Jinnah Women University. Temat jej pracy doktorskiej to „Uniwersyteckie wielostronne partnerstwa na rzecz SDG jako system doradztwa politycznego: Rethinking the Role of the Government” pod kierunkiem prof. dr hab. Jacek Sroka.
Zainteresowania badawcze: instytucje sektora publicznego, szkolnictwo wyższe, polityka publiczna